Samochody Mitsubishi są zazwyczaj fabrycznie wyposażone w plastikowe osłony silnika, jednak skuteczność zapewnianej przez nie ochrony jest bardzo niska. Wjeżdżanie na wysokie krawężniki czy jazda np. po bezdrożach lub dziurach może się skończyć uszkodzeniem misy olejowej, czy skrzyni biegów.

Aby zmniejszyć ryzyko awarii, wszystkim użytkownikom aut tej japońskiej marki oferujemy wysokiej jakości zabezpieczenia. Nasze ochronne akcesoria są wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 2-3 mm, która jest pokryta specjalną farbą nakładaną techniką proszkową. Osłona stalowa pod silnik nie tylko pełni funkcję ochronną, ale również w pewnym stopniu tłumi różne hałasy, wyciszając wnętrze pojazdu. Każda metalowa płyta jest wykonana pod konkretny model auta. Elementy te pasują m.in. do takich modeli samochodów Mitsubishi jak Pajero, Colt, ASX, Eclipse Cross, Lancer, Outlander.

Mamy także specjalne, stalowe zabezpieczenia do ochrony zbiornika paliwa, chłodnicy oraz układu klimatyzacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej ofertry i składania zamówień. Sprzedajemy najwyższej jakości produkty - metalowe elementy wykazuą się dużą trwałością i są proste w montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl