Opcje przeglądania

Wszechstronna i funkcjonalna Kia Sportage IV QL to samochód przystosowany do jazdy w mieście, jak i cięższych warunkach terenowych. Ryzyko uderzeń kamieni w trakcie poruszania się po bezdrożach sprawia, że metalowa osłona silnika oferowana przez nasz sklep jest niezbędnym wyposażeniem tego pojazdu. Chroni elementy podwozia przed uderzeniami kamieni, błotem oraz przedostawaniem się wilgoci w trakcie intensywnych opadów deszczu.

Osłona stalowa pod silnik do Kia Sportage IV QL

Solidna i niezawodna osłona stalowa pod silnik do Kia Sportage IV QL jest zbudowana z użyciem wysokiej jakości stali nierdzewnej, która dodatkowo została podana procesom malowania proszkowego oraz ocynkowania ogniowego. W efekcie otrzymano produkty, które są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz rozwój korozji powierzchniowej.

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego wyroby osłonowe to specjalistyczne rozwiązania zabezpieczające podwozie pojazdów terenowych przed uderzeniami kamieni, a także przedostawaniem się piasku i żwiru do wnętrza komory silnikowej. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz nowoczesne osłony metalowe pod silnik do Kia Sportage wykonane ze stali nierdzewnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl